ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Kiedy w mediach rozbrzmiały informacje o sierpniowej nawałnicy w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim szybko ruszyła akcja „Dzieci – dzieciom”. Ostatnim akcentem zbiórki na rzecz uczniów z Zespołu Szkół w Rytlu był dzień 16 listopada 2017 roku. Tego dnia został rozegrany charytatywny mecz w piłkę nożną „Ojcowie – synowie”. Spotkanie poprzedził występ zespołu czirliderek z klasy V b. dziewczęta do występu przygotowała pani Anna Daniłowicz – nauczyciel wychowania fizycznego. Należy nadmienić, ze w drużynie rodziców wystąpiły dwie mamy – panie: M. Ryczkowska oraz B. Zdrojewska. Panie wspierali ojcowie – panowie: M. Auguścik, P. Raszkowski, D. Seroczyński oraz D. Malicki. W drużynie chłopców zagrali: Beniamin Łątkowski, Damian raszkowski, Kornel Seroczyński, Maciej Malicki, Jakub Ryczkowski i Bastian Zdrojewski. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji uczniów. Nad zasadami fair play podczas spotkania czuwał sędzia zawodów pan Zbigniew Rymer. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, udział w zabawie oraz wspaniały dar serca.

 

WSTECZ

listopad 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930