ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

7 listopada po zajęciach lekcyjnych odbył się mecz w halową piłkę nożną między klasami szóstymi Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Mecz wynikiem 1:0 wygrała klasa VI a. Sędzią spotkania między VI a a VI b była pani Anna Gąsiorek. W zwycięskiej drużynie zagrali: Wiktoria Langa, Ewelina Ziółkowska, Filip Florenc, Beniamin Łątkowski, Igor Orzeł i Patryk Pokojski. Z kolei 15 listopada odbyły się rozgrywki w halową piłkę nożną w kategorii klas czwartych i piątych. Mecze czwartoklasistów sędziował pan Krzysztof Przybysz. Rozgrywki wygrała drużyna klasy IV a, która pokonała zespół klasy IV b 2:0, a drużynę IV c 3:0. Natomiast drużyna klasy IV b pokonała zespół z IV c 1:0. W zwycięskim teamie klasy IV a wystąpili: Marta Kwiatkowska, Kornel Zbikowski, Miłosz Bochenek, Olaf Hinc, Patryk Domżalski, Juliusz Bucha, Filip Dedulski, Igor Kalinowski i Paulo Lisowicz. Tego samego dnia rywalizowali również piłkarze klas piątych. Zwyciężyła reprezentacja klasy V b, która pokonała zespół klasy V a 2:1 i drużynę klasy V c 8:0. Mecz miedzy klasami V a a V c zakończył się wynikiem 3:0. Rozgrywki piątoklasistów sędziował pan Maciej Bochenek. W reprezentacji klasy V b zagrali: Maciej Malicki, Jakub Ryczkowski, Łukasz Barski, Kornel Seroczyński i Dominik Raszkowski.

 

WSTECZ

listopad 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930