ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

12 października 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Galę zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, radni miejscy – panowie Andrzej Nadolski i Kazimierz Zgliczyński, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Po powitaniu uczniowie klasy I a i klasy I b wystąpili w części artystycznej. Pierwszoklasistów przygotowały wychowawczynie panie: Hanna Zielińska i Maria Grugiel. W programie wystąpiły również uczennice starszych klas: Katarzyna Szymankiewicz, Maja Lewandowska, Julia Michalska, Aleksandra Jaroszewska i Roksana Danielewska. Po występach młodych artystów nastąpiło ślubowanie, którego tekst odczytała Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc. Z kolei Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski olbrzymim ołówkiem dokonał pasowania. W imieniu Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska wręczyła nowym członkom społeczności dyplomy. Na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkowe zdjęcie.

 

WSTECZ

październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031