ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 11 października 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się uroczysty apel. Wzięli w nim udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emeryci i goście.  Galę zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski; radni miejscy: pani Lilia Karczyńska oraz panowie Kazimierz Zgliczyński, Andrzej Nadolski, Zbigniew Ewertowski, Mieczysław Kubacki; Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego pani Maria Krezymon; Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Brygida Karczyńska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Iwona Zielińska. Okolicznościowe przemówienie wygłosił Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski, który wręczył również nagrody nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyli Wiceburmistrz pan Krzysztof Widźgowski, panie: Brygida Karczyńska, Iwona Zielińska oraz Lilia Karczyńska. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Część artystyczną i dekoracje przygotowały panie: Marta Marchwicka, Mariola Orzechowska, Magdalena Domżalska, Alina Bączek, Agnieszka Dembińska. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili uczniowie klasy III a i klasy III d, zespół „Fart” oraz soliści: Aleksandra Jaroszewska z klasy IV c, Milena Bartnicka i Otylia Olęcka z klasy V b, Amelia Kasprzycka z klasy VI a, Antoni Fijałkowski z klasy I, Aleksandra Lendzion i Maja Kowalkowska z klasy III d oraz Jakub Kasprzycki i Wit Bartkowski z klasy III a. Oprawę muzyczną oraz zespół i solistów przygotowała pani Magdalena Domżalska.

 

WSTECZ

październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031