ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

5 października 2017 roku nad Jeziorem Hartowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych. Wiele emocji towarzyszyło zawodnikom, ponieważ tylko dwie pierwsze drużyny turnieju otrzymywały kwalifikacje do dalszego etatu rozgrywek czyli do zawodów wojewódzkich. W zawodach uczestniczyły: drużyna dziewcząt i drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W teamie dziewcząt pobiegły: Julia Michalska, Oliwia Osicka, Anna Meler, Marta Kwiatkowska, Wiktoria Langa, Klaudia Suchocka, Aleksandra Jaroszewska, Maja Lewandowska, Aleksandra Gomuła i Karolina Wilk. Zajęły one trzecie miejsce i niewiele zabrakło, aby drużyna zakwalifikowała się do zawodów wojewódzkich. Nasi chłopcy ponownie nie zawiedli, dublując inne sztafety bez problemu uzyskali prawo startu w wojewódzkich zawodach, które odbędą się 24 października również nad Jeziorem Hartowieckim. W mistrzowskiej drużynie powiatu pobiegli: Bastian Zdrojewski, Maciej Malicki, Adrian Włoczewski, Jakub Ryczkowski, Kamil Mączkowski, Dawid Mączkowski, Beniamin Łątkowski, Dominik Raszkowski, Kacper Bartnicki, Tomasz Wierzbicki, Bartosz Kowalkowski. Serdecznie gratulujemy zawodnikom.

 

WSTECZ

 

październik 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031