ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

27 września 2017 roku odbyła się w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych szkoły Muzycznej I Stopnia. Do ślubowania w tym roku szkolnym przystąpiło 32 uczniów. Uroczystość poprowadziła pani Agnieszka Kasprzycka. Po powitaniu gości nastąpił krótki koncert przygotowany przez uczniów klas starszych. Wystąpiły w nim: Olga Jabłońska z klasy fortepianu, Wiktoria Modrzewska z klasy klarnetu oraz Amelia Kasprzycka, która zaśpiewała piosenkę. Uczniowie klasy I/6 przygotowali układ taneczny, a klasa I/4 wykonała znaną melodię „Stand by me & Eye of Tiger zaaranżowane na Bum bum rurki i sztabki dźwiękowe. Występy oklaskami nagrodzili zebrani rodzice. Po występie uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów szkoły muzycznej przez Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia panią Iwonę Mrozińską, wicedyrektora szkoły. Nowi uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Niespodziankę w postaci kwaśnej mikstury oraz muzycznych rebusów i zagadek przygotował Samorząd Uczniowski. Na tym zakończono uroczystość, którą przygotowały panie Agnieszka Kasprzycka i Joanna Kupis-Werfel.

 

WSTECZ

wrzesień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930