ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

22 września 2017 roku w Kurzętniku odbyła się Wojewódzka Inauguracja Szkolnego Roku Sportowego 2017/2018 Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Organizatorami imprezy byli: Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim, Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku, Urząd Gminy w Kurzętniku. Inauguracji towarzyszyły zawody, w których uczestniczyli również reprezentanci naszej szkoły – Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W biegach przełajowych chłopców z klas III na dystansie 400 metrów pierwsze miejsce zajął Adam Zimecki z klasy III c, trzecie miejsce zdobył Ignacy Rochewicz z klasy III d, Olek Dreszler był szesnasty. W kategorii dziewcząt siódme miejsce zajęła Ola Lendzion, dziewiąta była Pola Seroczyńska, jedenasta Basia Zawadzka, a piętnasta Olga Marchwicka. W biegu wystartowało trzydzieścioro dzieci. W kategorii klas IV – VI chłopców wystartowało czterdziestu zawodników. Nasz reprezentant Dominik Raszkowski z klasy V b był szesnasty na mecie. Orlikowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej został rozegrany na boisku Orlik w Marzęcicach. Nasza drużyna w składzie: Emil Wierzbicki, Patryk Gozdowski, Wiktor Kopiczyński, Michał Podborowski, Bartosz Podborowski, Nikodem Jaroszek (klasa VII b), Hubert Meler, Kacper Biegajski (VII a) zajęła pierwsze miejsce. W finale zagrała z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Gwiździnach. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. O zwycięstwie naszego teamu zdecydowały rzuty karne.

 

WSTECZ

wrzesień 2017
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930