ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

23 czerwca 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły.Galę zaszczycili swoją obecnością: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Dyrektor Fabryki Mebli Szynaka pan Stanisław Robaczewski, radni miejscy – panowie: Kazimierz Zgliczyński, Zbigniew Ewertowski i Andrzej Nadolski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler podziękowała Dyrektorowi Szkoły, Wicedyrektor Szkoły, nauczycielom, pracownikom za całoroczną współpracę. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV i VI. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkową statuetkę (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”). Wyróżnionych uczniów nagradzali: Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz wychowawcy. Nagrodzono Marcela Wiśniewskiego z klasy VI b, który został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Matematyki Patrycję Chmielewską z klasy VI b. Podziękowania za przygotowanie laureata i finalistki otrzymały panie: Małgorzata Fijałkowska i Edyta Rogozińska. Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski i Dyrektor Fabryki Mebli Szynaka pan Stanisław Robaczewski wręczyli statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę przyznano Kornelowi Seroczyńskiemu z klasy IV b, a w klasach piątych Maciejowi Ławickiemu z klasy V b, a w klasach szóstych: Patrycji Chmielewskiej i Natalii Masłowskiej z klasy VI b. Najlepsi sportowcy otrzymali nagrody z rąk Dyrektora Zespołu Szkół pana Zbigniewa Domżalskiego i radnego miejskiego pana Andrzeja Nadolskiego. Z kolei radny miejski pan Zbigniew Ewertowski wraz z Dyrektorem Szkoły wręczyli nagrody uczniom, którzy uzyskali stuprocentową frekwencję. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

« z 2 »

WSTECZ

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930