ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

6 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim zakończył się Miejski Finał Czwartków LA. W zawodach uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.Głównym celem cyklu imprez dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” jest promowanie systematycznej pracy prowadzącej do osiągania wartościowych rezultatów sportowych. Prowadzone są punktacje w trzech kategoriach wiekowych (I grupa wiekowa 13 lat – rocznik 2004, II grupa wiekowa 12 lat – rocznik 2005, III grupa wiekowa 11 lat i młodsi – rocznik 2006) oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Do punktacji zaliczane są w kategorii dziewcząt: 60 m, 300 m, 600 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową, w kategorii chłopców: 60 m, 300 m, 1000 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłeczką palantową. Każdy zawodnik może startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Prawo startu w ogólnopolskim Grand Prix uzyskują zawodnicy, którzy uczestniczyli w przynajmniej pięciu zawodach oraz w finale miejskim. Grand Prix. W Grand Prix zawodnicy mogą startować w jednej konkurencji, ale nie może to być konkurencja, w której nie wystartowali w finale miejskim. Ogólnopolski finał odbędzie się 16 – 18 czerwca na stadionie AZS Łódź.

Wyniki naszych zawodników w miejskim Finale Czwartków LA

60 m – I miejsce Ksawery Jagielski, II miejsce – Dominik Raszkowski –  klasy IV

II miejsce – Marcel Wiśniewski, III miejsce – Huber Meler – klasy VI

300 m – II miejsce – Oliwia Łakoma – klasy V, I miejsce – Klaudia Jakielska, II miejsce – Zuzanna Świetlik – klasy VI, I miejsce – Aleksander Wiśniewski – klasy V, I miejsce – Bastian Zdrojewski – klasy IV

600 m – I miejsce – Eliza Nowakowska, II miejsce – Anna Nowak – klasy VI, I miejsce – Oliwia Osicka – klasy V, I miejsce – Julia Michalska, II miejsce Anna Meler – klasy IV

1000 m – I miejsce – Maciej Malicki – klasy IV

Piłka palantowa – I miejsce – Jakub Ryczkowski, IV miejsce – Kornel Seroczyński – klasy IV, I miejsce – Alan Klimek – klasy VI

Skok w dal – I miejsce – Lucjan Tessmer – klasy IV

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sukcesów i rekordów.

 

WSTECZ

czerwiec 2017
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930