ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

26 maja 2017 roku uczniowie grup 03 i 04 Szkoły Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim spędzili noc w szkole. Niecodzienne zajęcia przygotowały i przeprowadziły wychowawczynie – panie: Karolina Żywicka i Małgorzata Kozłowska. Noc w szkole rozpoczęła się o godzinie 18.00. Po zbiórce i przygotowaniu sal dzieci obejrzały pokaz zapasów w wykonaniu sportowców z UKS „Sokół” i ich trenera pana Krzysztofa Przybysza. Następnie dzieci i ich mamy wzięły udział w zajęciach sportowych przygotowanych przez  wychowawczynie. Po wspólnych zabawach w sali gimnastycznej dzieci złożyły przysięgę, którą przypieczętowały kciukami posmarowanymi pastą do zębów. Maluch obiecały tego wieczoru i nocy być odpowiedzialnymi, prezentować pogodę ducha, dobry humor i chęć zabawy. O 22.00 rozpoczęły się podchody, których atrybutem były latarki. Dzieci rozwiązywały zaszyfrowane zadania, robiły pajacyki, śpiewały, ćwiczyły i układały z liter hasła oraz szukały słodyczy. Słodką niespodziankę w postaci gofrów przygotowali dla swoich pociech rodzice. Następnego dnia o 7.00 było sprzątanie sal, śniadanie i o godzinie 8.00 dzieci powróciły z rodzicami do domów. W zorganizowaniu przedsięwzięcia nauczycielom pomogli rodzice, bez nich impreza byłaby niemożliwa.

Organizatorki „Nocy w szkole” panie: Karolina Żywicka i Małgorzata Kozłowska serdecznie dziękują paniom: Annie Wiśniewskiej, Iwonie Gurskiej, Monice Fijałkowskiej, Kindze Stubeckiej, Ewie Strzymskiej, Marcie Rzemińskiej, Annie Świerskiej, Natalii Ochlak, Agnieszce Grzywacz, Marioli Golder, Irenie Patalon, Bożenie Okołowskiej, Żanecie Czarnomskiej, Michalinie Nquyen Duc.

 

WSTECZ

maj 2017
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031