ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

25 maja 2017 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs recytatorski o treściach patriotycznych „Kocham Cię, Polsko”. Był on skierowany do grup przedszkolnych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Do konkursu przystąpiły dzieci z trzech grup wiekowych: trzylatki, czterolatki oraz pięcio- i sześciolatki. Komisja Konkursowa w składzie: Wicedyrektor Szkoły pani Renata Szwarc, pani Mariola Orzechowska i pani Agnieszka Dembińska oceniała dzieci w trzech kategoriach wiekowych. Konkurs, który poprowadziła pani Sylwia Cieszyńska przygotowała pani Maria Grugiel. Dzieci recytowały wiersze o Polsce. W najmłodszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła Nina Rybicka, na drugim miejscu uplasowała się Amelia Skocka, a trzecie miejsce zdobyła Agata Lendzion. W grupie czterolatków najlepszą recytatorką okazała się Marcelina Grzymowicz, drugie miejsce zajęła Marianna Wilczyńska, trzecie Aleksandra Flaszyńska. W najstarszej grupie zwycięzca został Igor Bochenek, na drugim miejscu uplasowała się Antonina Skóra, trzecie miejsce zajęła Lena Jaworowska. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały upominki, które ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski.

 

WSTECZ

maj 2017
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031