ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

24 kwietnia 2017 roku odbył się III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim. W konkursie udział wzięli uczniowie z wielu miast Polski: Gdańska, Torunia, Koszalina, Osieka, Olsztyna, Poznania, Malborka, Warszawy, Włocławka, Golubia-Dobrzynia, Leszna, Tymbarka, Wągrowca, Solca Kujawskiego, Tarnowa Podgórnego oraz wiolonczelistki ze Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim przygotowane przez panią Zuzannę Musik. Młodych adeptów sztuki oceniała komisja w składzie: Ewa Witczak – dyrektor konkursu, prof. AM w Bydgoszczy – Renata Marzec oraz Dominika Molenda-Górka. Podczas konkursu panowała bardzo miła i serdeczna atmosfera.  Komisja ogłaszając wyniki podzieliła się refleksjami, które wynikły z obserwacji uczniów podczas występu. Uczennice naszej szkoły po raz pierwszy wzięły udział w takim wydarzeniu i poradziły sobie bardzo dobrze z konkursowym stresem. Rozalia Ankowska (II/4) i Zuzanna Łątkowska (I/4) zdobyły wyróżnienia w swojej grupie wiekowej. Przy fortepianie towarzyszyła im pani Emilia Szcześniewska. Laureatkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

WSTECZ

kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930