ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

21 kwietnia w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs recytatorski „Śmiej się razem z nami”. Organizatorkami konkursu były panie: Paulina Kopkowska-Dąbrowska i Małgorzata Prokop. Młodych recytatorów z klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka oceniała komisja w składzie: pani Lucyna Lewon i pani Maria Krezymon. W kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zdobyła Małgorzata Zielińska, drugie miejsce zajęła Matylda Ławicka, a trzecie Aleksandra Kwiatkowska. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zdobyła Pola Seroczyńska z klasy II c, na drugim miejscu uplasowała się Lena Zbikowska również z klasy II c, a trzecie miejsce zajęła Aleksandra Lendzion z klasy II d. W klasach trzecich najlepszą recytatorką okazała się Oliwia Rudnicka z klasy III d, tuż za nią była koleżanka z klasy Oliwia Witkowska, a na trzecim miejscu uplasował się Dawid Markuszewski z klasy III c. Komisja konkursowa przydzieliła również wyróżnienia. Otrzymali je Alicja Józefowicz i Magdalena Rzymek obie z klasy I a oraz Anastazja Nowicka z klasy II c. Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

 

WSTECZ

kwiecień 2017
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930