ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim dobiegła końca Wiosenna Liga w Grach Zespołowych. Przedsięwzięcie było realizowane w ramach szkolnego projektu „Wychowanie przez kulturę fizyczną na plus”. W marcu nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali szkolne turnieje dla klas czwartych, piątych i szóstych. Chłopcy rywalizowali w piłce ręcznej, dziewczęta w piłce siatkowej. Główną nagrodą w poszczególnych kategoriach był Puchar Dyrektora Szkoły. Wśród chłopców w kategorii klas czwartych pierwsze miejsce zdobyła klasa IV b, drugie zajęła klasa IV a, a trzecie klasa IV c. W kategorii klas piątych na pierwszym miejscu był zespół klasy V b, drugie miejsce zajęła klasa V a. Wśród klas szóstych pierwsze miejsce na podium wywalczyła klasa VI b, drugie miejsce klasa VI c, a trzecie klasa VI a. Wiele emocji dostarczyły zawodniczkom i kibicom mecze w piłkę siatkową. Puchar Dyrektora Szkoły wśród klas czwartych wywalczyła klasa IV a, drugie miejsce zajęła klasa IV c, a na trzecim miejscu uplasowała się klasa IV b. W klasach piątych Puchar Dyrektora Szkoły powędrował do uczennic klasy V b, która wygrała z dziewczętami z klasy V a. Dziewczęta z klasy VI b podobnie jak ich koledzy z klasy wywalczyły Puchar Dyrektora Szkoły, pokonując klasę VI a i VI c, która zajęła trzecie miejsce w tej kategorii. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy systematyczności w kształtowaniu swojej sprawności fizycznej.

 

WSTECZ

marzec 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031