ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Już po raz siódmy w sali widowiskowej Nowomiejskiego Domu Kultury zabrzmiały „Zakochane melodie”. Organizatorami koncertu byli: Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej oraz Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim. Gości i zgromadzoną publiczność powitali: Dyrektor MCK pani Katarzyna Olęcka oraz Dyrektor ZSPiM pan Zbigniew Domżalski. Koncert zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta pan Józef Blank z małżonką, Starosta Nowomiejski pan Andrzej Ochlak z małżonką, Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski z małżonką, dyrektor patronackiego zakładu Szynaka Meble pan Stanisław Robaczewski z małżonką, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, radni miejscy oraz kierownicy i dyrektorzy miejskich szkół i instytucji. Koncert, któremu towarzyszyły konkursy z nagrodami, poprowadziła pani Iwona Mrozińska. Motywem przewodnim spotkania z muzyką były utwory country. „Zakochane melodie” rozpoczęły utworem „Dom na prerii” połączone chóry Cantamus i Canto grazioso. Następnie na scenie zaprezentowali piosenki: „Złamano już tyle serc” i „Noc pod gwiazdami” nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Kolejnym artystą był AdrianSzaładziński, który wykonał na saksofon utwór A. Bocellego „Time to Say Goodbye”. Paulina Dorawa przy akompaniamencie Mateusza Raczyńskiego zaśpiewała „Ruchome piaski”. Oliwia Olęcka wystąpiła z piosenką „Z kim Ci będzie tak źle jak ze mną”, a Wojciech Wajc zaśpiewał utwór „Wybacz”. Najmłodszą artystką koncertu była Paulinka Pijaczyńska, która zaprezentowała piosenkę „Kto się lubi ten się czubi”. Duet Sylwia Lewicka i Adrian Olejnik wystąpił z dwoma utworami „Prócz Ciebie” i „You’re the one that I want”. Michał Sasinowski – saksofon i Dominik Kisiel – fortepian wykonali trzy utwory: „Jej portret”, „My Prince Will Come”, „If i should lose you”. Chóry Cantamus i Canto grazioso zaśpiewały ludową piosenkę „Powiadają żem jest ładna” oraz utwór z repertuaru Reny Rolskiej „Złoty pierścionek”. Zgromadzona w sali NDK publiczność wysłuchała „W siną dal” i „Islands in the stream” w wykonaniu duetu Joanna Demler, Dominik Światkowski. Niespodzianką była pełna humoru interpretacja utworu z repertuaru Tercetu Egzotycznego „Żegnaj Pamelo. Koncert zakończyła piosenka „Living Next Doors to Alice” w wykonaniu Dominika Światkowskiego, któremu towarzyszyli wszyscy wykonawcy. Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank serdecznie podziękował organizatorom, wykonawcom i wręczył bukiet kwiatów na ręce pani Iwony Mrozińskiej.

 

« z 2 »

 WSTECZ

luty 2017
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728