W ramach realizacji projektu „Wychowanie w kulturze fizycznej plus” został przeprowadzony konkurs plastyczny „Uczeń fair-play”. Organizatorkami przedsięwzięcia były panie” Anna Daniłowicz – nauczyciel wychowania fizycznego i Magdalena Domżalska – nauczyciel plastyki. Każda klasa przygotowała i zaprezentowała społeczności uczniowskiej plakat konkursowy. Następnie uczniowie oddawali swoje głosy na przygotowanych przez organizatorów kartach do glosowania. Głosy podliczyła komisja w składzie: Ines Leliwa, Klaudia Jakielska, Oliwia Łakoma. Pierwsze miejsce zdobyła reprezentacja klasy V b Igor Godziński, Marceli Kowalski, drugie miejsce zdobył team klasy VI a Klaudia Jakielska i Oliwia Łakoma. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna klasy V a w składzie: Joanna Witkowska, Dobrawa Chorzelewska, Olga Grabowska, Oliwia Osmańska i Filip Florenc. Organizatorzy projektu gratulują laureatom konkursu i serdecznie dziękują wszystkim jego uczestnikom.

Luty 2017