ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

18 stycznia 2017 roku w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się koncert „Rodzinne kolędowanie”, który przygotowali nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim. „Rodzinne kolędowanie” zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, radni miejscy – panowie: Andrzej Nadolski i Jarosław Oelberg, Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury pani Katarzyna Olęcka, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Agnieszka Meler oraz przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej I Stopnia pani Elwira Łątkowska. W koncercie wystąpili uczniowie ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Imprezę rozpoczął układ rytmiczny „Świąteczna Niespodzianka”. Duet Katarzyna i Piotr Osmańscy wykonali kolędę Franciszka Karpińskiego „Bóg się rodzi” na wiolonczelę i gitarę. Duet gitar – Agata Mikołajczewska i Kajetan Deja zagrał utwór „Cóż to za Dziecię”. „Sianko na stół” zaprezentowali Aleksandra i Jakub Jaroszewscy. Maja Ossowska zagrała na skrzypcach przy akompaniamencie pana Mateusza Raczyńskiego kolędę „Z narodzenia Pana”. Trio – Amelia Kasprzycka, Eliza Wyrzykowska i Zuzanna Musik zaprezentowały „Cichą noc”. W wykonaniu Antoniego Suchockiego i mamy Anety oraz Patryka Domżalskiego i mamy Magdaleny zgromadzona w sali MCK publiczność wysłuchała utwór „Maleńka miłość”. Trio – Zuzanna, Matylda i Beniamin Łątkowscy wykonali na wiolonczelę, fortepian i ksylofon kolędę „Gdy śliczna panna”. Mateusz Deredas z rodzeństwem zaprezentowali utwór „Kto wie”. Z kolei pani Małgorzata Fijałkowska z synem Antosiem zaśpiewali piosenkę świąteczną „Bosy Pastuszek”. Duet akordeonowy Szymon Lenga i Maksymilian Rudnicki zagrali kolędę „Do szopy hej pasterze”. Patryk Domżalski wykonał na saksofonie dwie kolędy: „Mędrcy świata” oraz „Oj, Maluśki”. Młodemu saksofoniście akompaniował pan Mateusz Raczyński. Kornel Zbikowski z siostrą Leną i kuzynem Ignacym zaśpiewali „Bóg się rodzi”. Dawid Markuszewski przy akompaniamencie pana Bartłomieja Żółtowskiego zagrał na trąbce „Jingle Bells”. Z kolei zespół wokalny Szkoły Podstawowej „Fart” zaśpiewał” piosenkę świąteczną zespołu „Czerwone Gitary” „Dzień jeden w roku” oraz wiązankę kolęd. Amelia Kasprzycka z mamą Agnieszką oraz zespołem wokalnym i zespołem instrumentalnym Szkoły Muzycznej I Stopnia zaśpiewały utwory: „Pospieszcie o wierni”, „Anioł pasterzom mówił”. Koncert zakończył zespół instrumentalny Szkoły Muzycznej I Stopnia, który zaprezentował utwory: „Kto wie”, „Kraina lodu”, „All want for Christmas”.

 

WSTECZ

styczeń 2017
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031