ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

13 grudnia 2016 roku Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Mieście Lubawskim podsumował konkursy literackie i plastyczne, które realizował w ramach projektów „Bliżej siebie – dalej od narkotyków” oraz „Mówimy jednym głosem – STOP przemocy!”. Konkursy realizowane były przez Gminę Miejską Nowe Miasto Lubawskie. Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim otrzymali wysokie lokaty oraz wyróżnienia. W konkursie literackim „Bliżej siebie – dalej od narkotyków” w kategorii klasy szóste pierwsze miejsce zdobył Przemysław Ziętarski z klasy VI a, drugie miejsce zajęła Patrycja Chmielewska z klasy VI b, a trzecie Oliwia Łakoma z klasy VI a. W kategorii klasy piąte na pierwszym miejscu uplasował się Marceli Kowalski. W konkursie literackim „Mówimy jednym głosem – STOP przemocy” pierwsze miejsce zajęła Ines Leliwa, drugie Oliwia Łakoma, a trzecie Michał Szwaracki. Wszyscy laureaci są uczniami klasy VI a. Laureatką konkursu plastycznego „Bliżej siebie – dalej od narkotyków” została uczennica klasy VI b Patrycja Chmielewska, a drugie miejsce zajął Tomasz Leliwa z klasy IV a. Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VI a Oliwia Łakoma. Wszystkie trzy pierwsze miejsca w konkursie plastycznym „Mówimy jednym głosem – STOP przemocy” zdobyli uczniowie klasy VI a. Pierwsze miejsce zajęła Klaudia Jakielska, drugie miejsce Ines Leliwa, trzecie miejsce Oliwia Łakoma. Wszyscy laureaci i uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy i upominki. Organizatorzy podziękowali również Dyrektorowi Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej panu Zbigniewowi Domżalskiemu oraz nauczycielom paniom: Anicie Leliwie, Katarzynie Gross-Nowińskiej, Magdalenie Domżalskiej i Mirosławie Nowakowskiej.

 

WSTECZ

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031