ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

4 grudnia 2016 roku uczniowie Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim wraz z opiekunami udali się do Teatru Muzycznego w Gdyni. Celem wycieczki było obejrzenie musicalu „Piotruś Pan” w wersji 3D. Autorem libretta jest Jeremi Przybora, muzykę skomponował Janusz Stokłosa, a choreografię opracował Janusz Józefowicz. Gdyński „Piotruś Pan” jest trzecią polską produkcją wykorzystującą efekt trójwymiarowej głębi i wizualizacji 3D w scenografii i trzeba przyznać, że sprawdza się ona doskonale, umożliwiając śledzenie dalszych planów i dając poczucie, że niektóre elementy scenografii znajdują się na wyciągnięcie ręki.  Zapierające momentami dech w piersiach projekcje 3D, imponująca choreografia, inscenizacyjna prostota połączona z rozmachem, bardzo dobre role dziecięce to tylko niektóre elementy wspaniałego spektaklu. Widzowie przenoszą się w świat Niebywalencji i spotykają Piotrusia Pana, Wendy, Zagubionych Chłopców i groźnego Kapitana Haka. Pojawiają się tez Indianie i niebezpieczny, tykający Krokodyl. Całości towarzyszy piękna muzyka i dodatkowe efekty specjalne. Wszyscy uczniowie Szkoły Muzycznej wracali zachwyceni po obejrzeniu spektaklu.

 

WSTECZ

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031