ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

3 grudnia w godzinach od 8.30 do 17.00 wolontariusze ze szkolnego Koła PCK działającego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim po raz kolejny pakowali zakupy klientom sklepu Tesco w ramach akcji „Godne Dzieciństwo”. Podopieczni pani Małgorzaty Potomskiej: Artur Zgliczyński, Aleksander Wiśniewski, Igor Godziński, Michał Kwiatkowski, Maksym Bartnicki, Julia Dulińska, Anna Meler, Dobrawa Chorzelewska, Oliwia Nehring, Adrianna Pasińska, Liwia Dereszewska, Karolina Wilk, Joanna Witkowska, Oliwia Osmańska, Karol Józefowicz, Amelia Leśniewska to wolontariusze, którym należą się szczególne podziękowania za włożony trud i serce, za to że potrafili zrezygnować z odpoczynku w sobotni dzień i bezinteresownie pracowali dla innych. Dzięki tej akcji Oddział rejonowy PCK zyskał ponad dwa tysiące złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na świąteczną pomoc dzieciom z potrzebujących rodzin. Podziękowania należą się również wszystkim tyk klientom, którzy są otwarci na nasze działania i zawsze wrzucają pieniądze do puszek, w ten sposób wspierają tych, którzy tego potrzebują. Dziękujemy wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się do tej akcji.

 

WSTECZ

grudzień 2016
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031