ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

„Noc w szkole” to cykliczne przedsięwzięcie w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, którego organizatorkami są panie: Izabela Kamińska i Maria Szymankiewicz. Tegoroczna impreza, w której wzięli udział uczniowie klasy III a oraz uczniowie z innych klas rozpoczęła się 25 listopada o godzinie 18.00, a zakończyła 26 listopada o godzinie 8.00. „Noc w szkole” rozpoczął pokaz zapasów w wykonaniu pana Krzysztofa Przybysza i jego zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sokół”. Uczniowie mieli okazję wykonania różnych ćwiczeń. Po kolacji odbyły się lekcje biblioteczne, które poprowadziły panie: Magdalena Grabowska i Lucyna Lewon. Wiodącym tematem zajęć były zabawy z książka obrazkową. W czasie nocnych podchodów z latarkami dzieci wykonywały różnorodne zadania, rozszyfrowywały polecenia, śpiewały, ćwiczyły, szukały słodyczy oraz smakowały cytrynę i miód. Słodką niespodziankę w postaci gofrów przygotowali dla uczestników „Nocy” ich rodzice. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach tanecznych, które poprowadziły uczennice gimnazjum: Zofia Suchocka i Kornelia Szymankiewicz. W czasie „Nocy w szkole” była również dyskoteka i gry planszowe. W zorganizowaniu przedsięwzięcia nauczycielom pomogli rodzice, bez nich impreza byłaby niemożliwa.

Organizatorki „Nocy w szkole” panie: Maria Szymankiewicz i Izabela Kamińska serdecznie dziękują paniom: Sandrze Dworznikowskiej, Agnieszce Kotewicz, Elizie Kwiatkowskiej, Karolinie Niedźwiedzińskiej i Katarzynie Rumińskiej.

 

WSTECZ

listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930