ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Organizatorem konkursu plastycznego „Bezpieczeństwo przede wszystkim” był Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie oraz Firma Doradczo-Szkoleniowa „BHP-max” Krzysztof Wrzosek w Nowym Mieście Lubawskim. Współorganizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim. Głównym celem przedsięwzięcia była popularyzacja problematyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wśród uczniów szkół podstawowych oraz podnoszenie świadomości występowania zagrożeń w środowisku, w którym żyją, uczą się i bawią. W projekcie wzięli udział uczniowie klas I – VI. Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Koordynatorami konkursu były panie: Marta Marchwicka w klasach I – III i Magdalena Domżalska w klasach IV – VI. Zadaniem uczniów było plastyczne przedstawienie swoich wyobrażeń na temat bezpiecznych zachowań i postaw eliminujących ryzykowne zachowania. Komisja konkursowa przyznała wyróżnienia uczennicom naszej szkoły. Otrzymały je Joanna Witkowska z klasy V a i Amelia Żurańska z Klasy IV b. Gratulujemy dziewczynkom i pani Magdalenie Domżalskiej i życzymy kolejnych sukcesów.

 

WSTECZ

listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930