ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

15 listopada 2016 roku w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Finał Powiatowy XVII Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. W zawodach wzięły udział trzy drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W kategorii U-8 chłopcy nasza drużyna po rozegraniu jednego meczu i uzyskaniu rezultatu 1:3 ze Szkołą Podstawową w Bratianie awansowała do finału wojewódzkiego. W zwycięskiej drużynie zagrali: P. Seroczyńska, O. Dreszler, K. Suszyński, K. Jaroszewski, A Teska, O. Klein, O. Ziętarski i M. Wojnarowicz. Do finału wojewódzkiego awansowały również drużyny: U-12 dziewczęta i U-12 chłopcy. Dziewczęta w składzie: Wiktoria Garguła, Justyna Jaroszewska, Wiktoria Langa, Anna Meler, Julia Michalska, Oliwia Osicka, Katarzyna Szymankiewicz, Karolina Wilk, Klaudia Wiśniewska i Ewelina Ziółkowska przegrały z SP Brzozie Lubawskie 0:1, wygrały z SP Jamielnik i z SP Mroczno 1:0. Trenerem dziewcząt jest nauczyciel wychowania fizycznego pani Anna Gąsiorek. Podopieczni nauczyciela wychowania fizycznego pana Krzysztofa Przybysza wygrali z SP Marzęcice 3:0, z SP Radomno 1:0 i zremisowali z SP Zajączkowo 0:0. W zwycięskiej drużynie U-12 chłopcy wystąpili: Wiktor Ewertowski, Marceli Kowalski, Wojciech Lendzion, Maciej Malicki, Wiktor Markowski, Kamil Otremba, Dominik Raszkowski, Jakub Ryczkowski, Kornel Seroczyński, Bastian Zdrojewski. Najlepszą zawodniczka w kategorii U-12  dziewczęta została Oliwia Osiecka. Wszystkim zawodnikom i ich trenerom gratulujemy awansu do finału wojewódzkiego.

 

WSTECZ

listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930