ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się uroczysty apel poświęcony wydarzeniom sprzed 98 lat. W sali zgromadziła się cała społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Tego dnia w szkole panowała podniosła atmosfera, uczniowie przyszli w strojach galowych, na których widniały biało-czerwone kotyliony. Uroczystość rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Informacje historyczne i recytacje zaprezentowali uczniowie klas szóstych i czwartych. Uczniów przygotowała pani Monika Lendzion. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili również soliści: Antoni Fijałkowski, Iga Neumann, Amelia Kasprzycka, Aleksandra Jaroszewska i Aleksandra Lendzion oraz zespół Fart w składzie: Julian Bucha, Kornel Zbikowski, Aleksandra Jaroszewska z klasy III c, Patryk Domżalski, Antoni Suchocki z klasy III a oraz Aleksandra Lendzion z klasy II d. Solistów i zespół przygotowała pani Magdalena Domżalska, która również wykonała dekoracje. Amelię Kasprzycką przygotowała pani Agnieszka Kasprzycka. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Monika Lendzion.

 

WSTECZ

listopad 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930