ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

28 października w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się IX Międzywojewódzki Festiwal Piosenki Patriotycznej. W festiwalu wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Solistów jak i zespoły oceniało jury w składzie: pani Renata Dąbrowska, pan Zbigniew Ewertowski i pan Marek Piątkowski. Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej. W kategorii soliści klasy I – III wyróżnienie otrzymała Aleksandra Jaroszewska z klasy III c. Pierwsze miejsce w kategorii zespoły klasy I – III zajął „Fart” w składzie: Julian Bucha, Kornel Zbikowski, Aleksandra Jaroszewska z klasy III c, Patryk Domżalski, Antoni Suchocki z klasy III a oraz Marika Masłowska i Aleksandra Lendzion z klasy II d. W kategorii soliści klasy IV – VI drugie miejsce zajęła Iga Neumann. W festiwalu udział wzięli również: Antoni Fijałkowski z klasy 0 oraz Amelia Kasprzycka z klasy V a. Amelkę do konkursu przygotowała pani Agnieszka Kasprzycka. Serdecznie gratulujemy młodym wychowawcom i pani Magdalenie Domżalskiej.

 

WSTECZ

październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31