ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach projektu „Wychowanie przez kulturę fizyczną na plus” w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się Szkolna Liga Piłki Nożnej. Celem przedsięwzięcia było wyuczenie szacunku i niepodważanie decyzji sędziowskich, podkreślanie znaczenia przepisów sportowych, dyskredytowanie zachowań niegodnych sportowca, solidarność oraz wzajemna życzliwość. 17 października 2016 roku odbyła się Liga Piłki Nożnej dla uczniów klas czwartych. Pierwsze miejsce zajęła drużyna klasy IV b, drugie miejsce zdobył zespół klasy IV a, na trzecim miejscu uplasował się team klasy IV c. Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Maciej Malicki, Dominik Raszkowski, Jakub Ryczkowski, Kornel Seroczyński, Lucjan Tessmer, Łukasz Barski, Maciej Jeda, Dawid Mączkowski i Kamil Mączkowski. Mecze, które sędziowała pani Anna Gąsiorek rozegrano systemem „każdy z każdym”. 19 października odbyła się Liga Piłki Nożnej dla klas piątych. Po wyrównanym meczu o zwycięstwie klasy V a zdecydowały rzuty karne. W drużynie klasy V a zagrali: Karolina Wilk, Ewelina Ziółkowska, Wiktoria Langa, Filip Florenc, Beniamin Łątkowski, Patryk Pokojski, Kacper Stajszczak. Rywalizację między dwiema klasami piątymi sędziowała pani Anna Konieczna. Z kolei w szkolnym turnieju klas szóstych, który sędziował pan Krzysztof Przybysz wygrała drużyna klasy VI b. 21 października do rozgrywek stanęły trzy klasy szóste, zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. O drugim miejscu klasy VI c zdecydowały rzuty karne, na trzecim miejscu uplasował się zespół klasy VI a.

 

WSTECZ

październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31