ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach kolejnej edycji projektu edukacyjnego „Z Matematyką na Sportowo” 20 października 2016 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się po raz piąty „Podchody Matematyczne”. W zabawie wzięło udział pięćdziesięcioro ośmioro uczniów z klas IV – VI. Uczniowie pracowali w drużynach cztero i pięcioosobowych. Jak co roku młodzi matematycy rozwiązywali różnego rodzaju zadania i łamigłówki, które znajdowały się w pięciu punktach kontrolnych. Pierwsze zadanie polegało na rozszyfrowaniu miejsca z zadaniami. W turnieju aż trzy drużyny odniosły zwycięstwo. Jedną z nich była drużyna klasy VI b: Natalia Masłowska, Oliwia Raszkowska, Aleksandra Tasarz, Iga Neumann i Natalia Tomaszewska. W składzie drugiej grupy byli uczniowie klasy VI a: Eliza Nowakowska, Eliza Wyrzykowska, Ines Leliwa, Filip Klarowski oraz Kacper Kowalski z klasy VI c. Matematycy zwycięskiej trzeciej grupy to chłopcy z klasy VI b: Kacper Lange, Leon Tessmer, Wojciech Skronik, Alan Klimek. Koordynatorem „Podchodów Matematycznych” była pani Edyta Rogozińska – nauczyciel matematyki. Nad prawidłowym przebiegiem podchodów czuwały panie: Renata Szwarc, Małgorzata Potomska, Anna Konieczna, Magdalena Grabowska, Monika Lendzion. Pani Edyta Rogozińska serdecznie dziękuje wszystkim paniom za pomoc w przeprowadzeniu przedsięwzięcia.  

 

WSTECZ

październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31