ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

12 października 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Na galę przybyli rodzice i dziadkowie pierwszoklasistów, Wiceburmistrz pan Krzysztof Widźgowski, Ksiądz Proboszcz Zbigniew Markowski, radny miejski pan Andrzej Nadolski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler. Dwadzieścioro dwoje uczniów jedynej w tym roku szkolnym klasy pierwszej rozpoczęło uroczystość polonezem. Tekst ślubowania odczytała Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc. Następnie Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler wręczyli pierwszoklasistom birety. Klasa otrzymała maskotkę w postaci sowy „Arystokratki”. Uczniowie klasy pierwszej, której wychowawczyniami są panie: Paulina Kopkowska-Dąbrowska i Małgorzata Prokop zaprezentowali swoje talenty i umiejętności w części artystycznej. Ceremonię ślubowania poprowadziła pani Małgorzata Fijałkowska. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali długopisy, znaczki i dyplomy.

 

WSTECZ

październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31