ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

12 października 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystości związane ze świętem polskiej szkoły. W gali Dnia Edukacji Narodowej wzięli udział nauczyciele, uczniowie, emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice. Zgromadzonych zaszczycili swoją obecnością: Kierownik Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radny miejski pan Andrzej Nadolski, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Agnieszka Meler oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Muzycznej pani Iwona Zielińska. W części oficjalnej głos zabrali goście oraz Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski, który w okolicznościowym przemówieniu podziękował nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz życzył sukcesów w dalszej pracy. Gospodarz placówki pan Zbigniew Domżalski przyznał nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły i Nagrody Jubileuszowe. Dyrektor Zespołu Szkół powierzył funkcje swoich zastępców dotychczasowym paniom dyrektor: Renacie Szwarc i Iwonie Mrozińskiej. Troje nauczycieli otrzymało kolejny stopień awansu zawodowego. Kwiaty i gratulacje od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej złożyła Przewodnicząca pani Agnieszka Meler, od Rady Rodziców Szkoły Muzycznej Przewodnicząca pani Iwona Zielińska. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Monika Lendzion. W części artystycznej wystąpili uczniowie: klasy V b i podopieczni pani Izabeli Kamińskiej – uczniowie klasy III a oraz solistka Amelia Kasprzycka z klasy V b. Ogromne brawa otrzymał zespół wokalny w składzie: Kornel Zbikowski, Julian Bucha, Aleksandra Jaroszewska z klasy III c, Marika Masłowska, Antoni Suchocki i Patryk Domżalski z klasy III a oraz Antoni Fijałkowski z klasy „0”. Młodych artystów przygotowały panie: Anita Leliwa, Magdalena Domżalska, która również zaprojektowała i wykonała dekoracje. Wiersze, tańce, piosenki wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości we wspaniały, radosny nastrój.

 

WSTECZ

październik 2016
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31