ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

24 czerwca 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Zgromadzonych powitała Wicedyrektor Szkoły Muzycznej pani Iwona Mrozińska. Galę zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska. Zgromadzeni w hali sportowej wysłuchali mini koncertu zespołu instrumentalnego prowadzonego przez pana Bartłomieja Żółtowskiego. Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski podziękował pedagogom za owocną pracę, uczniom życzył spokojnych i radosnych wakacyjnych chwil. Rada Rodziców z Przewodniczącą panią Elwirą Łątkowską oraz skarbnikiem panem Zbigniewem Kremskim przygotowała w podziękowaniu dla wszystkich nauczycieli wiązanki kwiatów, które wręczyli uczniowie. Nagrody wręczono uczniom, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

W tym roku szkolnym Szkołę Muzyczną ukończyli:

  • Klasa akordeonu – Katarzyna Różycka, Ossowski Sebastian, Julia Staniszewska, Diana Śpiewak, Paweł Żmijewski,
  • Klasa perkusji – Bartosz Zieliński, Cezary Szpanowski, Wojciech Chudzikowski
  • Klasa saksofonu – Martyna Górna, Natalia Ziółkowska
  • Klasa klarnetu – Jonasz Markuszewski
  • Klasa fortepianu – Karolina Szpanowska, naucz. Maria Artiemiew; Adrianna Szczepańska, Klaudia Dudulska, Artur Szpanowski, Julia Czyżewska, Adrianna Tasarz,  
  • Klasa gitary – Anna Przybylska
  • Klasa skrzypiec – Antonina Rynkowska, Alicja Kremska, Paweł Lachowski, Radosław Wegner, Kinga Płotka, Anna Okołowska
  • Klasa fletu – Zuzanna Łątkowska, Zofia Kremska, Wiktoria Pawłowska, Aleksandra Lewicka, Daria Ismer.

Wśród 29 absolwentów bardzo dobre wyniki w nauce osiągnęli: Julia Czyżewska, Zofia Kremska, Aleksandra Lewicka, Zuzanna Łątkowska, Wiktoria Pawłowska, Kinga Płotka, Katarzyna Różycka i Karolina Szpanowska. Nagrodą specjalną w postaci statuetek dla absolwentów, którzy godnie reprezentowali szkołę w koncertach, konkursach oraz za ich wzorową postawę Rada Pedagogiczna przyznała: Wiktorii Pawłowskiej, Karolinie Szpanowskiej i Katarzynie Różyckiej. Pozostałe nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymało 38 uczniów. Nagrody w postaci książek, wydawnictw nutowych i muzycznych gadżetów ufundowała Rada Rodziców Szkoły Muzycznej. Uroczystość zakończyły muzyczne niespodzianki przygotowane przez absolwentów. Klasa fletu dla swojej Pani wykonała utwór fletowy w żartobliwej formie. Wystąpił również zespół wokalno-instrumentalny, który zaśpiewał piosenkę z repertuaru zespołu Wilki, ale z własnymi słowami opisującymi nauczycieli na wesoło. Oficjalnego zakończenia roku szkolnego 2015/2016 dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski.

 

WSTECZ

czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930