ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

24 czerwca 2016 roku na letniej scenie Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2015/2016. Wzięli w niej udział uczniowie klas 0 – V Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska, radna miejska pani Mirosława Czernysz, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Monika Lendzion. Podziękowania za pracę i naukę uczniom i nauczycielom w imieniu Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego złożyła pani Dorota Osińska, jednocześnie życzyła wszystkich zebranym wspaniałych wakacji. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas 0 – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV i V. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkową statuetkę (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”). Wyróżnionych uczniów nagradzali Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz wychowawcy. Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski i Kierownik Referatu Oświaty Kultury i Sportu pani Dorota Osińska wręczyli statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę przyznano Marcelemu Kowalskiemu, a w klasach piątych Patrycji Chmielewskiej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

 

WSTECZ

czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930