ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W czwartkowe popołudnie 23 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia szkoły przez uczniów klas szóstych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. W uroczystości wzięli udział tegoroczni absolwenci, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Galę zaszczycili swoją obecnością Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler. Tegoroczni absolwenci uczęszczali do trzech klas, których wychowawczyniami były panie: Monika Lendzion, Małgorzata Fijałkowska, Katarzyna Gross-Nowińska.Uroczystość poprowadziły panie: Magdalena Grabowska i Karolina Żywicka. Po wystąpieniu Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pana Zbigniewa Domżalskiego głos zabrał Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe oceny otrzymali z rąk Dyrektora Szkoły i Przewodniczącej Rady Rodziców pamiątkowe statuetki, a ich rodzice listy gratulacyjne. Nagrodzeni zostali również laureaci wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Wiktoria Kowalska została laureatką Konkursu Języka Angielskiego, Kornelia Szymankiewicz i Olga Wyrzykowska zostały laureatkami Konkursu Matematyki. Podziękowania od Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olszynie otrzymali nauczyciele wymienionych uczennic, panie: Małgorzata Potomska, Edyta Rogozińska i Małgorzata Fijałkowska. Nagrodą Dyrektora Szkoły „Najlepszy z najlepszych” wyróżniono uczennicę klasy VI c Wiktorię Kowalską. Uczniom zaangażowanym w pracę SK PCK oraz realizującym międzynarodowe przedsięwzięcie „Badacz Wody” wręczono pamiątkowe medale. Absolwenci złożyli ślubowanie i podziękowali pięknym słowem i kwiatami Dyrektorowi Zespołu Szkół panu Zbigniewowi Domżalskiemu, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renacie Szwarc, wychowawczyniom i nauczycielom. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której wystąpili uczniowie klas szóstych. Podczas gali wszyscy absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia szkoły podstawowej, natomiast świadectwa zostały wręczone następnego dnia, czyli 24 czerwca 2016 roku.

 

WSTECZ

czerwiec 2016
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930