ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

11 maja 2016 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej odbył się apel poświęcony zdrowiu, czystości i bezpieczeństwu. Uczniowie klas I e i III c pod kierunkiem wychowawczyń, pań: Aliny Sobieckiej i Marzenny Wujczyk przygotowali recytację wierszy, piosenki oraz humorystyczne scenki. Na apelu podsumowano konkursy: plastyczny „Owoce i warzywa w szkole”, wiedzy o zdrowiu i czystości dla klas 0 – III. Laureaci konkursów otrzymali nagrody z rąk Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renaty Szwarc oraz pielęgniarki szkolnej pani Krystyny Kwiatkowskiej. W konkursie plastycznym dla klas pierwszych zwyciężyła Pola Seroczyńska z klasy I c, drugie miejsce zajął Maksymilian Waruszewski z klasy I e, na trzecim miejscu uplasowała się uczennica klasy I c Anna Krukowska. W kategorii klas drugich najlepszą plastyczką została Julia Zachwieja z klasy II c, na drugim miejscu był Olgierd Orzechowski również z II c, a trzecie miejsce zajęła Marika Masłowska z II a. W konkursie wiedzy „Jestem, czysty, bezpieczny i zdrowy” w kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zajęła Alina Różycka z klasy I c, na drugim miejscu uplasowała się Maja Kowalkowska z I d, trzecie miejsce zdobył Paweł Łupicki z klasy I a. W tym samym konkursie, ale w kategorii klas drugich najlepsze były Maje z klasy II c. Pierwsze miejsce zdobyła Maja Lewandowska, drugie Maja Aranowska, a trzecie Maja Michalska. Trzecie miejsce zajęła również Julia Lewandowska z klasy II a. Laureatem konkursu czystości została grupa 03, drugie miejsce zajęła klasa I c, na trzecim miejscu była klasa II d.

 

WSTECZ

maj 2016
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031