ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

28 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs recytatorski wierszy o zwierzętach dla klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Konkurs zorganizowały panie: Dagmara Ługowska i Marta Marchwicka.Do rywalizacji stanęło 21 uczniów, których oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Alina Bączek, pani Agnieszka Dembińska i pani Paulina Kopkowska- Dąbrowska. Dzieci recytowały między innymi utwory Juliana Tuwima, Jana Brzechwy, Władysława Bełzy i Wandy Chotomskiej. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ dzieci były doskonale przygotowane. Podziękowania należą się rodzicom uczniów, którzy w domach czuwali nad piękną recytacją i przygotowaniem utworu. W kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Lendzion z klasy I d. Drugie miejsce zdobył Dawid Szramowski z klasy I a. Trzecie miejsce jury przyznało Marcelowi Okumskiemu z klasy I c. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajął Jan Bułkowski z klasy II b, drugie miejsce zdobył Kornel Zbikowski z klasy II c, zaś trzecia była Aniela Grzymowicz z klasy II a. Dyplomy dla uczestników i nagrody dla laureatów wręczyła Wicedyrektor Szkoły Podstawowej pani Renata Szwarc.

 

WSTECZ

kwiecień 2016
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930