ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

23 marca 2016 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się podsumowanie XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „W trosce o nasze bezpieczeństwo”. Organizatorem konkursu był Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej wraz z dyrektorami wydziałów bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego urzędów wojewódzkich. Koordynatorem na szczeblu miasta był Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego. W konkursie wzięło udział 46 prac. W imieniu Burmistrza nagrody laureatom wręczał Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski oraz  Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II pani Ewa Kijora. W trakcie spotkania Wiceburmistrz w formie prezentacji multimedialnej przedstawił różnego rodzaju ryzykowne zachowania i omówił podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa w życiu codziennym. W kategorii szkoły podstawowe klasy I – III uczniowie naszej szkoły zdobyli pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Najlepiej oceniono pracę Macieja Jedy, na drugim miejscu uplasowała się Milena Bartnicka, a trzecie zdobyła Agata Gurzyńska. Wyróżnienia otrzymały: Klaudia Suchocka i Lena Łożyńska. W kategorii szkoły podstawowe klasy IV – VI drugie miejsce zajęła Natalia Masłowska.

 

WSTECZ

marzec 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031