ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

2 marca 2016 roku uczniowie klas: II a i III a pod opieką pań: Izabeli Kamińskiej, Marii Szymankiewicz i Aliny Bączek oraz panów: Krzysztofa Przybysza i Roberta Wróblewskiego udali się na wycieczkę do Warszawy. Po przybyciu do stolicy drugo i trzecioklasiści obejrzeli wystawę klocków Lego. Dzieci podziwiały budowle z klocków, były wśród nich makiety Stadionu Narodowego oraz Pałacu Kultury i Nauki. Konstrukcje ukazywały miasta, wsie, gospodarstwa, pojazdy, jeżdżące pociągi, karuzele w ruchu, instrumenty muzyczne. Uczniowie obejrzeli naturalnych rozmiarów postacie: Roberta Lewandowskiego, bohaterów Star Wars, Lego Friends, najwyższego człowieka świata (272 cm) oraz poruszające się modele zbudowane z zestawów Lego Technic. Na specjalnie przeznaczonym placu uczniowie mogli budować z różnej wielkości klocków Lego dowolne konstrukcje. Po emocjonującej przygodzie z klockami wycieczkowicze udali się na Stadion Narodowy. Wraz z przewodnikiem przeszli trasą piłkarza. Zwiedzili szatnie z wyeksponowanymi koszulkami zawodników, oglądali pomieszczenie do masażu, łazienki z prysznicami i wannami do masażu oraz salę konferencyjną. Następnie z tarasu widokowego dzieci podziwiały wielkość i piękno stadionu. Z bagażem nowych, wspaniałych doświadczeń oraz wrażeń zadowoleni uczniowie wrócili do Nowego Miasta Lubawskiego.  

 

WSTECZ

marzec 2016
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031