ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

25 lutego 2016 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Do rywalizacji stanęło 39 dzieci, które oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Alina Bączek, pani Paulina Kopkowska-Dąbrowska i pani Agnieszka Dembińska. Dzieci głównie recytowały utwory: Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Wandy Chotomskiej.Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ dzieci były wspaniale przygotowane. Podziękowania należą się ich rodzicom, którzy w domu czuwali nad opanowaniem utworu i piękną recytacją. W kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zdobyła Aleksandra Lendzion z klasy I d, drugie wywalczył Dawid Szramowski z klasy I a, a na trzecim miejscu uplasowały się: Pola Seroczyńska i Lena Zbikowska – obie z klasy I c. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajął Kornel Zbikowski z klasy II c, drugie miejsce zdobyła Marika Masłowska z klasy II a, a trzeci był Jan Bułkowski z II b. W kategorii trzecioklasistów pierwsze miejsce zajęła Oliwia Gortatowska z III c, drugie Katarzyna Szymankiewicz z III a, a trzecie miejsce zajęła Martyna Sargalska z klasy III a.

 

WSTECZ

luty 2016
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29