ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

21 grudnia 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się apel wigilijny. Uroczystość w sali gimnastycznej poprzedziły wigilie klasowe. Galę zaszczycili swoją obecnością Proboszcz Parafii Św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, radny miejski pan Kazimierz Zgliczyński oraz przedstawicielka Rady Rodziców Szkoły Muzycznej pani Obuchowska. Apel, w którym wystąpili uczniowie klasy II a i III a Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka poprowadziła pani Monika Lendzion. Uczniów przygotowały panie: Izabela Kamińska i Maria Szymankiewicz.
Zgromadzona w sali społeczność uczniowska, goście, grono pedagogiczne oraz pracownicy obsługi i administracji obejrzeli Jasełka oraz wysłuchali kolęd w wykonaniu drugo i trzecioklasistów. Marika Masłowska i Antoni Suchocki zagrali kolędy na pianino, Patryk Domżalski wykonał pastorałkę na saksofon. Z kolei Martyna Sargalska zaprezentowała utwór na gitarę. Goście otrzymali z rąk przedstawicieli społeczności uczniowskiej świąteczne stroiki. Serdeczne słowa skierował do uczestników apelu Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, który poprowadził wspólną modlitwę. Gorące życzenia do uczniów, nauczycieli i pracowników skierowali Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski oraz panie: Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka Renata Szwarc i Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia Iwona Mrozińska. 

WSTECZ

grudzień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031