ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

11 grudnia 2015 roku w Urzędzie Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się podsumowanie projektu„Nie bądź obojętny na przemoc”. W ramach przedsięwzięcia, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej odbył się konkurs plastyczny i literacki. W uroczystym podsumowaniu akcji wzięli udział: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Wiceburmistrz pan Krzysztof Widźgowski, członkowie Zespołu Interdyscyplinarnego do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Spotkanie poprowadziła pani Krystyna Orzeł, która była koordynatorem projektu. W Miejskim Konkursie Plastycznym „Stop przemocy” pierwsze miejsce zajęła Natalia Szczepańska z klasy V c, wyróżnienia otrzymali: Natalia Wiśniewska z klasy V c, Kacper Kowalski z klasy V c oraz Maja Mędziak z klasy V a. W kategorii klas szóstych pierwsze miejsce zdobył Kacper Montowski z klasy VI c, a wyróżnienie otrzymała Alicja Szramowska z klasy VI c. W Miejskim Konkursie Literackim pierwsze miejsce zajęła Ines Leliwa z klasy V a. Wyróżnieni zostali: Jakub Korytowski oraz Patrycja Chmielewska oboje z klasy V b. W kategorii klas szóstych na pierwszym miejscu uplasowała się Milena Szczepańska, a wyróżnienie otrzymała Wiktoria Kowalska obie z klasy VI c. We wszystkich kategoriach jury konkursowe przyznawało tylko pierwsze miejsce i wyróżnienia. Gratulujemy nagrodzonym oraz ich opiekunom: paniom polonistkom oraz Pani Sylwii Domżalskiej – nauczycielowi plastyki.

WSTECZ

grudzień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031