ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W poniedziałek 7 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Mikołajkowy Turniej Mini Zapasów. W zawodach wzięło udział czterdzieścioro uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Zawodnicy rywalizowali w 3 konkurencjach: wypychanie za matę, wstawanie z parteru i wyrywanie piłki. Emocji nie brakowało, a wspaniałej zabawie towarzyszyła sportowa rywalizacja. Zawodnicy i zawodniczki zostali podzieleni na kilkuosobowe grupy. Pierwsze miejsca zajęli: Ziółkowska Ewelina, Wojciech Lendzion, Zofia Suchocka, Zuzanna Pawłowska, Marta Kwiatkowska, Leon Mączkowski, Marcel Jankowski, Mateusz Wieczorek, Dominik Kotewicz, Patryk Pokojski, Natalia Waliszewska, Jordan Osmański i  Oliwia Raszkowska. II miejsca zajęli: Nicola Kiedrowicz, Antoni Suchocki, Sandra Gilgenast,  Julia Gomuła, Kamil Otremba, Mikołaj Pawlicki, Michał Kwiatkowski, Jacek Ziółkowski, Marceli Kowalski, Kacper Dembler, Karolina Wilk, Wojciech Skronik, Jessica Kalinowska. III miejsca zajęli: Joanna Witkowska, Natasza Kalinowska, Paweł Ługiewicz, Jan Bułkowski, Wiktoria Gortatowska, Natalia Tomaszewska, Beniamin Łątkowski, Daniel Suchocki, Radosław Chyliński, Ksawery Wilk, Aleksander Wiśniewski, Jakub Stabrowski, Hubert Barski, Leon Tessmer, Artur Zgliczyński, Julia Świątkowska, Karol Józefowicz, Konrad Grzymowicz, Maciej Kowalski. Zawody były przede wszystkim fajną zabawą i dobrą alternatywą na spędzanie wolnego czasu. Cieszy postawa młodych walecznych dziewczynek, które pokazały charakter, w niektórych kategoriach wygrywając ze starszymi kolegami. Każdy uczestnik turnieju dostał dyplom oraz mikołajkowy woreczek ze słodyczami i owocami. Po zakończonych walkach trener UKS „Sokół” Krzysztof Przybysz wraz ze swoimi podopiecznymi Igorem Shepetunem i Patrykiem Cichockim wykonali pokaz zapaśniczy wraz z elementami akrobatyki.

WSTECZ

grudzień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031