ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

W ramach projektu „Z matematyką na sportowo” uczniowie klas IV – VI uczestniczyli w lekcjach matematyki, które prowadzone były w formie turnieju matematyczno-sportowego. Uczniowie pracowali w czteroosobowych grupach. Każdy zespół wykonywał inne zadanie sportowe, z którym związane było zadanie matematyczne. Ocenie podlegało wykonanie zadania matematycznego oraz zadania sportowego. Ponadto punktacji podlegała też forma kibicowania swoim zawodnikom. Sędziami byli nauczyciele wychowania fizycznego panie: Anna Gąsiorek i Anna Konieczna oraz pan Krzysztof Przybysz. Turnieje poprowadziła pani Małgorzata Potomska, która jest równocześnie koordynatorem przedsięwzięcia. Należy podkreślić, iż uczniowie nie tylko rozwiązywali zadania, ale przede wszystkim świetnie się bawili i uczyli zdrowej rywalizacji. W turnieju klas czwartych pierwsze miejsce zajęła klasa IV a, a drugie wywalczyła klasa IV b. W rywalizacji klas piątych najlepszą okazała się klasa V b, tuż za nią była klasa V a, a na trzecim miejscu uplasowała się klasa V c. Pierwsze miejsce we współzawodnictwie klas szóstych zajęła klasa VI c, drugie miejsce wywalczyła klasa VI b, na trzecim miejscu rywalizację zakończyła klasa VI a.

WSTECZ

listopad 2015
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30