ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

Już po raz piąty uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim przygotowali montaż słowno-muzyczny „Zaduszki u Św. Tomasza”. Koncert odbył się 28 października 2015 roku w Bazylice Św. Tomasza w Nowym Mieście Lubawskim. Słowa refleksji i zadumy skierowały do zgromadzonej publiczności uczennice klasy VI c Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka: Zuzanna Pawłowska, Emilia Bartnicka, Julia Leska, Wiktoria Kowalska, Zofia Suchocka, Julia Kowalska, Kornelia Szymankiewicz,Milena Szczepańska, Alicja Szramowska i Wiktoria Zawacka. Piosenkę „Bóg dał czas” wykonały Iga Neumann i Zofia Suchocka. Następnie trio fletowe: Wiktoria Pawłowska, Zuzanna Łątkowska i pani Martyna Sarnowska zaprezentowało utwór „Look to tomorrow”. W wykonaniu Wojciecha Chudzikowskiego usłyszeliśmy „Drops” N. J. Zivkovica na wibrafon. Z kolei Olga Trzcińska zaprezentowała „Largo” J. H. Haendla na fortepian. Jonasz Pawłowski zagrał na gitarze utwór „Walc – uśmiech” T. Stachak. „Preludium C-dur” J. S. Bacha na fortepian usłyszeliśmy w wykonaniu Kaliny Grubalskiej. Natalia Ziółkowska przy akompaniamencie pani Emilii Szcześniewskiej zaprezentowała na saksofonie „Arię” E. Bozza. „Kołysankę” J. Brahmsa na fortepian zagrała Natalia Masłowska. Następnie piosenkę „Wszystko ma swój czas” zaśpiewały: Iga Neumann i Zofia Suchocka. Z „Marszem” i „Young Amadeus” E. Elgara wystąpił zespół trąbkowy. Koncert zakończyła piosenka „Ci co odchodzą” w wykonaniu: Wiktora Kopyczyńskiego, Wojciecha Wajca i pani Agnieszki Kasprzyckiej. Uczniów przygotowali nauczyciele Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim panie: Martyna Sarnowska, Maria Artiemiew, Małgorzata Bigorajska, Natalia Mróz, Sylwia Cieszyńska, Sylwia Domżalska, Agnieszka Kasprzycka oraz panowie: Paweł Kamiński, Jacek Wróblewski, Bartłomiej Żółtowski.

WSTECZ

październik 2015
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031