ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 października 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka. Na galę przybyli rodzice i dziadkowie pierwszoklasistów, Wiceburmistrz pan Krzysztof Widźgowski, radni miejscy – panowie Andrzej Nadolski i Kazimierz Zgliczyński, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Agnieszka Meler oraz ksiądz Leszek Lewandowski. Tekst ślubowania odczytała Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc. Olbrzymim ołówkiem dzieci pasował na uczniów naszej szkoły Dyrektor Zespołu pan Zbigniew Domżalski. Tegoroczni pierwszoklasiści uczą się w pięciu klasach, których wychowawcami są pani Mariola Orzechowska pan Michał Weiner, pani Dagmara Ługowska, pani Marta Marchwicka i pani Alina Sobiecka. Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje talenty i umiejętności w części artystycznej. Ceremonię ślubowania poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Monika Lendzion. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali z rąk Przewodniczącej Rady Rodziców, wychowawców, dyrektora i wicedyrektor szkoły upominki, które przygotowała dla nich Rada Rodziców.

WSTECZ

październik 2015
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031