ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 października 2015 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość związana ze świętem polskiej szkoły. W gali Dnia Edukacji Narodowej wzięli udział nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, rodzice. Zgromadzonych zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki pan Zbigniew Ewertowski, radni miejscy: pani Mirosława Czernysz i pan Kazimierz Zgliczyński, Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej pani Agnieszka Meler, przedstawicielka Rady Rodziców Szkoły Muzycznej pani Obuchowska oraz ksiądz Leszek Lewandowski. W części oficjalnej głos zabrali goście oraz Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski, który w okolicznościowym przemówieniu podziękował nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz życzył sukcesów w dalszej pracy. Gospodarz placówki pan Zbigniew Domżalski przyznał nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora Szkoły i Nagrody Jubileuszowe. Były również gratulacje, kwiaty od Rady Rodziców Szkoły Podstawowej i Rady Rodziców Szkoły Muzycznej oraz od Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła PCK. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Monika Lendzion. W części artystycznej wystąpili uczniowie klas: II b i III c. Młodych artystów przygotowały panie: Anna Kawiecka i Marzenna Wujczyk. Wiersze, tańce, piosenki oraz scenka wprowadziły wszystkich uczestników uroczystości  we wspaniały, radosny nastrój.

WSTECZ

 

październik 2015
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031