ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

23 i 24 września w Bratianie odbyły się pierwsze wojewódzkie eliminacje Turnieju o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej w piłkę nożną w kategorii U-10 i U-12 chłopców i dziewcząt. Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim reprezentowały 3 drużyny, które wcześniej wygrały eliminacje gminne. Dnia 23 września odbyły się rozgrywki dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim po wygranym meczu z drużyną ze Szkoły Podstawowej w  Krotoszynach 3:0 rozegrały mecz z teamem ze Szkoły Podstawowej w Tylicach. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, co dało naszej drużynie pierwsze miejsce w turnieju oraz awans do II etapu rozgrywek wojewódzkich. W drużynie FC MALINY zagrały: Wiktoria Langa, Ewelina Ziółkowska, Ines Leliwa, Milena Piceluk, Edyta Orzechowska, Anna Meler, Eliza Nowakowska, Olga Warmińska. Zespół FC SOKOLIKI w składzie: Alan Klimek, Marcel Jankowski, Wiktor Kopiczyński, Oliwier Kasprowicz, Wojciech Skronik, Jakub Korytowski po wygranym meczu z drużyną ze Szkoły Podstawowej w Bratianie 5:0  musiał uznać wyższość drużyny z Biskupca, z którą przegrał 0:1. W ostatnim meczu team FC SOKOLIKI pokonał drużynę z Zespołu Szkół  w Mrocznie 2:0 i zakończył turniej na drugim miejscu. 24 września rywalizowały drużyny dziewcząt w kategorii U-12. Zespół FC Gacki w składzie: Natalia Waliszewska, Julia Gomuła, Julia Świątkowska, Wiktoria Gortatowska, Nicola Kiedrowicz, Wiktoria Ziemiecka, Wiktoria Kowalska, Zofia Suchocka w meczu o pierwsze miejsce po bezbramkowym remisie przegrał 0:1 w rzutach karnych z drużyną z Gimnazjum w Bratianie. Opiekunami naszych drużyn byli panowie: Krzysztof Przybysz i Przemysław Natkowski. Uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek.

WSTECZ

wrzesień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930