ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ I MUZYCZNEJ

W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM

www.sp2nml.pl
Archiwa

14 i 15 września 2015 roku na kompleksie sportowym Orlik 2012 w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się eliminacje Gminne Turnieju o Puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej. Dziewczęta i chłopcy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych 12 – 13 lat oraz 10 – 11 lat. Do rywalizacji drużyn chłopców starszych zgłosiły się 4 zespoły i rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Najlepszą drużyną okazałą się ekipa „KSD” zGimnazjum im. Filomatów Nowomiejskich z Nowego Miasta Lubawskiego, drugie miejsce zajęła drużyna „Nowomieszczanie” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, trzecie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim. Tuż za podium uplasowała się drużyna „FC Filety”. Indywidualne wyróżnienia otrzymali: Kacper Gorzka i Kacper Kogga z Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim oraz Kacper Rochewicz ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Mateusz Wieczorek ze Szkoły Podstawowej Nr 2. W kategorii dziewcząt starszych wygrała drużyna „FC GACKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1, trzecie miejsce zajęła drużyna „Polanki”, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna „Iskierki”. Wyróżniono dwie zawodniczki: Julię Świątkowską – ze Szkoły Podstawowej Nr 2 i Annę Grabowską ze Szkoły Podstawowej Nr 1. 15 września do rywalizacji przystąpili chłopcy i dziewczęta w wieku 10 – 11 lat.  Pierwsze miejsce zajęła drużyna „FC SOKOLIKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 2, drugie miejsce również zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2, trzecie miejsce zajęła drużyna „Galaktikos” ze Szkoły Podstawowej Nr 1, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna „Orły”. Indywidualne wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Deredas – reprezentant Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz piłkarze ze Szkoły Podstawowej Nr 2 Alan Klimek, Mikołaj Pawlicki, Jakub Korytowski. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna „FC Maliny” ze Szkoły Podstawowej Nr 2, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 1, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie „No name”, a czwarte miejsce zdobyła drużyna „NML”.  Indywidualne wyróżnienia otrzymały: Eliza Nowakowska ze Szkoły Podstawowej Nr 2 i Małgorzata Milewska ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy oraz odblaskowe opaski. Najlepsza drużyna w swojej kategorii awansowała do kolejnego etapu rozgrywek.

WSTECZ

wrzesień 2015
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930