SUKCES KOŁA TEATRALNEGO "KROPLE"

Koło teatralne "Krople" ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wzięło udział w Powiatowym Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych. Zwycięzcy miejskiego przeglądu rywalizowali w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim z najlepszymi grupami teatralnymi z pozostałych gmin powiatu nowomiejskiego. Nasze przedstawienie "Wigilia na śmietniku" zostało bardzo wysoko ocenione przez jury i otrzymało pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych w XV Przeglądzie Widowisk Bożonarodzeniowych i Zapustnych. Uczniów przygotowała polonistka, pani Katarzyna Gross-Nowińska. Laureaci otrzymali dyplom i radioodtwarzacz CD. Gratulujemy młodym aktorom i ich opiekunce.