UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1 września 2014 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim zainaugurowano rok szkolny 2014/2015. W hali sportowej Zespołu Szkól Podstawowej i Muzycznej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank oraz radny miejski pan Jerzy Szczepański. Galę poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Sylwia Domżalska. Uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski. Po okolicznościowych przemówieniach uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych. W tym roku najmłodsi będą uczyli się w czterech klasach pierwszych w odnowionej starej części szkoły. Baza szkoły spełnia wszystkie warunki do nauki uczniów klas 0 - VI. Pierwszoklasiści otrzymali darmowe podręczniki, które przygotowało dla nich Ministerstwo Edukacji Narodowej. W nowym roku szkolnym życzymy uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów.