ZAJĘCIA REWALIDACYJNE I SOCJOLIZACYJNE

W ramach zajęć rewalidacyjnych i socjalizacyjnych czworo uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim wzięło udział w wycieczce do Brodnicy. Nad dziećmi opiekę sprawowały panie: Marlena Jaroszek, Alina Bączek i Agnieszka Dembińska. Uczniowie samodzielnie kupili bilety w autobusie, z także płacili za zrobione zakupy. Podczas spaceru po mieście podziwiali jego zabytki (Brama Chełmińska, Wieża Bociania)  i inne ciekawe miejsca. Na zakończenie wycieczki dzieci wraz z opiekunkami udali się do McDonaldsa. Uczniowie wrócili do domów pełni wrażeń i emocji. Opiekunowie i rodzice dzieci gorąco dziękują sponsorom, dzięki którym została zorganizowana wycieczka. Ludzie wielkiego serca to: pani Janina Kuchta, pan Radosław Dąbkowski oraz firma Aldrew Bielice.