WALENTYNKI

W "Święto Zakochanych" w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka czynna była poczta walentynkowa. Rada Rodziców przygotowała dla wszystkich uczniów słodką niespodziankę. Uczniowie mieli możliwość wziąć udział w konkursie "Najpiękniejsza Walentynka w języku obcym". Komisja w składzie panie: Małgorzata Fijałkowska, Dorota Studnik i Mirosława Nowakowska przyznała pierwsze miejsce Agacie Jastrzębskiej z klasy V b, drugie miejsce zajęła Zofia Kremska z klasy V a, a trzecie Małgorzata Dąbrowska z klasy V b. Przyznano kilka wyróżnień, otrzymały je: Wiktoria Florenc z klasy V b, Hanna Rybicka z klasy IV b oraz Eliza Wyrzykowska, Eliza Nowakowska, Ines Leliwa, Klaudia Jakielska - wszystkie z klasy III a. Z pięknych walentynek powstała wystawa, którą mogą podziwiać uczniowie, pracownicy szkoły oraz rodzice. 18 lutego odbyły się dwie dyskoteki szkolne, uczniowie klas IV - VI bawili się na dyskotece walentynowej, natomiast ich młodsi koledzy z klas I - III miło spędzili czas na balu przebierańców.